Náš chov › Štěňátka vrh E

matka: Adria Akrimis Drslavice
otec: Dream Black Prim

Narození: 13. prosince 2021

Enki - šedý obojek

Pejsek, který se narodil jako předposlední ve 12:04 hodin. Krásně přibývá na váze a zatím se zdá, že to je takový pohodář.

Essie - černý obojek

Plavá fenečka, která na svět přišla 10:58 hodin, jako nejmenší štěňátko z vrhu. Stále má nejnižší váhu, ale to jí neubírá na chuti k jídlu a určitě se nenechá většími sourozenci utlačovat.

Eris - zelený obojek

Je to krásný znakatý pejsek, který již teď má hezky vykreslené znaky. Narodil se v 10:08 hodin a je takový malý povaleč, Velmi často leží bříškem vzhůru.

Espri – hnědý obojek

Pejsek, který se narodil 10:58 hodin, jako absolutně největší štěňátko z vrhu. I on má znaky vykreslené pěkně. V současné době je stále největší a určitě z něho do budoucna vyroste mohutný krásný pes.

Etie – růžový obojek

Fenečka, která na svět přišla 12:30 hodin jako poslední. V současné době je to největší fenečka, která si od kluků rozhodně nic nenechá líbit.

Erin – modrý obojek

Plavý pejsek, který se narodil v 09:38 hodin. Je to krásný tmavě plavý pejsek, který se vždy k mlíčku dostane jako první.

Eiwa – oranžový obojek

Znakatá fenečka, která se narodila v 09:45 hodin. Je také pěkně vyznakovaná a krásně si hraje s ostatními.

Ernie – fialový obojek

Znakatý pejsek, který se narodil v 10:52 jako absolutně nejmenší štěňátko z celého vrhu. Je to takový drobnější pejsek, který se má čile k světu a rozhodně si s ostatními nezadá.

Eisha – červený obojek

Znakatá fenečka, která se narodila v 08:05 jako absolutně první. Zpočátku moc nepřibývala, ale nyní, kdy jsme začali přikrmovat, vše dohnala.

Eimi – žlutý obojek

Znakatá fenečka, která se narodila 08:55 hodin. Jako jediná má pár bílých chloupků na hrudi. Většinou leží u Erise a nebýt barevných obojků, nepoznám, který je který.

nahoru